Sade Stone Tezgah

Sade Stone şıklığı ve dayanıklılığı birleştiriyor. Sade Stone granitten ve yüzey kaplaması olarak kullanılan tüm doğal taşlardan daha serttir. Çeşitli renk seçenekleriyle benzersiz mekanlar tasarlamanız için size yeni imkanlar sunuyoruz. Sade Stone doğal kuvarsın reçine ve renk pigmentleriyle birleşiminden oluşmaktadır.

Doğal taşların hemen hemen tüm olumlu özelliklerini taşımasının yanı sıra onlara kıyasla daha fazla fiziksel ve kimyasal dayanıma sahiptir.

Kuvars taş sade stone tezgah fiyatları tüm kuvars tezgah modellerine nazaran uygun fiyat seçeneği sunmaktadır. kuvars malzeme olaak kalite ve ürün gaantisi 15 yıl olarak belirlenmiştir. firma olarak uygulama yaptığımız mutfak tezgahların’da sıkıntı yaşatmadığını belirtmek isteriz. Kuvars taş sade Stone sahip olduğu yüksek teknoloji ve tecrübe farkıyla hayal gücünüzü aydınlatmak, ve sınırları zorlamak ve ortadan kaldırmak için yola çıkan, kuvars sade Stone ışıltısını tüm özelliklerini ortaya koymuştur. En son ve yenilikçi teknolojisi ile kuvars esaslı kompoze plaka üretmektedir.

Call Now ButtonŞimdi Tıkla Ara!